![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgVWnq9iqiOiB0uNR3xCYRfFhmIQxHKGmAWyg4AWWpeWWI-LBU4wWETL-wgwqjYvLY6hLV-V2HYhebuGltPQjxttrpiZAS5lFaFAkv8nXnBy3vQHuWooxXCtKp_3E5r2moL9nOX81991Eo/s200/kavala.jpg)
Ένα βασικό συμπέρασμα του συνεδρίου ήταν ότι οι οργανισμοί τοπικής αυτοδιοίκησης έχουν την υποχρέωση να αποτυπώσουν μέσα από επιχειρησιακά σχέδια ,ποιό ρόλο επιλέγουν για την πόλη τους , να τον στηρίξουν με ποικιλία παρεμβάσεων και να τον προβάλουν προς το εξωτερικό περιβάλλον με την ανάλογη διαφημιστική εκστρατεία.
Δεν υπάρχουν σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου
Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.